Menu
Your Cart

Depolama Ürünleri

Marka: Everon Model: EV16GB
Everon 16 GB MicroSD Hafıza Kartı + SD Aparat DönüştürücüFiyat performans ürünü olan Everon Micro SD kart hızlı ve kaliteli kullanım sağlar.Çin malı değildir, kaliteli Taiwan malıdır.MicroSD'den SD karta dönüştürücü adaptör paket içerisinde dahildir,Hafıza kartı desteği olan..
34,9 ₺
Vergiler Hariç:29,6 ₺
Marka: Everon Model: EV32GB
Everon 32 GB MicroSD Hafıza Kartı + SD Aparat DönüştürücüFiyat performans ürünü olan Everon Micro SD kart hızlı ve kaliteli kullanım sağlar.Çin malı değildir, kaliteli Taiwan malıdır.MicroSD'den SD karta dönüştürücü adaptör paket içerisinde dahildir,Hafıza kartı desteği olan..
49,9 ₺
Vergiler Hariç:42,3 ₺
Marka: Everon Model: EV64GB
Everon 64 GB MicroSD Hafıza Kartı + SD Aparat DönüştürücüFiyat performans ürünü olan Everon Micro SD kart hızlı ve kaliteli kullanım sağlar.Çin malı değildir, kaliteli Taiwan malıdır.MicroSD'den SD karta dönüştürücü adaptör paket içerisinde dahildir,Hafıza kartı desteği olan..
64,9 ₺
Vergiler Hariç:55,0 ₺
Marka: Everon Model: EV08GB
Everon 8 GB MicroSD Hafıza Kartı + SD Aparat DönüştürücüFiyat performans ürünü olan Everon Micro SD kart hızlı ve kaliteli kullanım sağlar.Çin malı değildir, kaliteli Taiwan malıdır.MicroSD'den SD karta dönüştürücü adaptör paket içerisinde dahildir,Hafıza kartı desteği olan ..
24,9 ₺
Vergiler Hariç:21,1 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)